HAKKIMIZDA

2004 yılında Sakarya, Düzce, Ereğli, Zonguldak, Bartın, Bilecik, Eskişehir, Yalova ve Kocaeli illerinde Laminat Parke ve PVC bayilikleri oluşturulup toptan pazarlama yapmak üzere Adapazarı, Sakarya’da Turan Yapı & Dekorasyon adı altında kuruluşumuz yapılmıştır.

Bu konuda lider pozisyondaki laminat parke Türkiye distribütörlerle ve Türkiye'nin önde gelen laminat markası Çamsan Parkelam ve PVC markası Tarkett ile sözleşmeler yapılarak pazar hakimiyeti sağlanmıştır. Firmamızın kapasitesi büyüyünce daha iyi hizmet verebilmek için yeni oluşum ve yeni mekana ihtiyaç duyulmuştur.

2006 yılı itibari ile Serdivan, Sakarya adresine taşınarak depomuzu büyütüp, hizmet verdiğimiz bölge iller de sınırlandırılmıştır.

Firma kurucumuz Sami Turan 1999 yılından beri Turan Yapı & Dekorasyon olarak laminat parke, mutfak, perde, banyo, kapı ve dekorasyon işleriyle ilgili işletmecilik yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak. Tüketiciyi ürün konusunda sürekli bilgilendirmek. Satış sonrasında kullanıcıya lojistik destek vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

 
 
 
 
 
Merkez: Altınova Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Hasan Tahsin Sk. No: 37 Serdivan / SAKARYA
Showroom: Maltepe Mah. Orhangazi Cd. No: 12 Adapazarı / SAKARYA
0264 281 50 06 (Merkez)
0264 276 33 32 (Showroom)
info@turanyapi.com.tr
 
 
 

® 2022 Turan Yapı & Dekor
Tüm hakları saklıdır.
 
Proweb
×

TEKLİF AL

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da teklif vermek için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizleri arayacaktır.